Красилівський Агрегатний Завод ( Корді ) - це крупний Український виробник теплового обладнання. Виготовляють на підприемстві твердопаливні та пілетні котли (промислові, побутові), газові конвектора, газові котли, сонячні системи. Завод Корді був заснований у 2000 році, на 2017 рік налічуеться більше 50 видів опалювальних котлиів з різною потужністю.
Котли Корді виготовляють на Красилівському заводі в Україні, також підприемство поставляе свою продукцію як на внутрішній ринок так і на експорт на ринок близького зарубіжжя.
Багаторічний досвід заводу, деякий час виготовляв закази для державних підприемств, та співпрацював з Чеськими інженерами дозволило виготовити котли, які є економічні в використанні як для опалення та гарячого водопостачання.
Корді АОТВ 26-30ЛТ це універсальний твердопаливний котел Українського виробництва. Призначения для опалення часних будинків, офісів та споруди комунально побутового при значення до 250 м2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корди |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 165 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Антрацит, Брикеты |
| Гарантийный срок | 28 мес |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 46 л |
| Объем камеры сгорания | 45 л |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Синий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1140 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 26 610 ₴



