Котел на дровах Альтеп Duo / Duo Plus - Призначення.
Котел на дровах Альтеп Duo / Duo Plus призначені для обігріву домашніх, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням у якості палива дрова, деревних відходів, кам'яної вугілля.
Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, виділяється при згоранні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрацита.
Час горіння від одніеї закладки палива безпосередньо залежить від вигляду та якості палива та теплових втрат нагріваемого об'єкта.
Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердої палива.

Габаритны розмыри котла Альтеп Duo (KT-2E) 17-250 кВт.

Габаритные размеры котла Альтеп DUO PLUS(КТ-2Е) 17-38 кВт.

Розміри Альтеп Duo / Duo PLUS (КТ-2Е) 50-250 кВт.
| Габаритні розміри | кВт | 17 | 25 | 31 | 38 | 50 | 62 | 75 | 95 | 150 | 150 | 200 | 250 |
| B | мм | 650(820) | 650(820) | 650(820) | 650(820) | 730 | 780 | 800 | 870 | 1040 | 1100 | 1400 | 1400 |
| H | мм | 1585(1420) | 1645(1480) | 1710(1510) | 1820(1620) | 1970 | 2060 | 2445 | 2345 | 2375 | 2350 | 2350 | 2350 |
| H1 | мм | 1360 | 1420 | 1450 | 1560 | 1715 | 1805 | 1875 | 2070 | 2070 | 2090 | 2090 | 2090 |
| H2 | мм | 1210 | 1270 | 1300 | 1390 | 1527 | 1617 | 1660 | 1857 | 1833 | 1852 | 1852 | 1830 |
| H3 | мм | 130 | 130 | 130 | 130 | 130 | 130 | 140 | 170 | 170 | 190 | 210 | 210 |
| L | мм | 1050 | 1110 | 1170 | 1220 | 1320 | 1390 | 1500 | 1620 | 1710 | 1800 | 2050 | 2320 |
| L1 | мм | 715 | 775 | 835 | 905 | 965 | 1005 | 1105 | 1190 | 1190 | 1325 | 1390 | 1390 |
| D | мм | 159[178] | 178[159] | 178[159] | 219 | 245 | 245 | 245[299] | 299 | 299[348] | 299 | 348 | 398 |
Примітка: Розміри в дужках наведені для котла Альтеп DUO (КТ-2ЕМ)
Розміри у квадратних дужках, що стосуються діаметру і інших параметрів димоходу, необхідно уточнювати при замовленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 510 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Антрацит, Брикеты |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 38 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 152 л |
| Объем камеры сгорания | 143 л |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1820 мм |
| Глубина | 1220 мм |
| Диаметр дымохода | 219 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність кВт | 38 кВт. |
| Виробник | Альтеп |
- Цена: 71 000 ₴


